Bezpilotní letadlo UAV

UAV - práce bezpilotním letounem

 

Bezpilotní letadlo ( UAV z anglického Unmmaned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí jiných autonomních systémů. Naše oktokoptéra TAROT 8X-8F1 umožňuje zákazníkovi nabídnout širokou škálu služeb, maximální výkon a kvalitu.

Realitní video

Při prodeji či koupi nemovitosti nám realitní kanceláře jako první kontakt s nabízenou nemovitostí nabídnou pohled na ni prostřednictvím jednorozměrné fotografie. Často v nás tak mohou vyvolat špatný dojem a možného zájemce tak zprostředkovatel ztratí již v samém počátku. Taková fotografie nám totiž neposkytne informace o umístění nemovitosti v širších souvislostech.

Proč tedy nepoužít bezpilotní letoun pro natočení realitního videa a použít toto video jako důležitý marketingový nástroj?!

Zájem o takovou nemovitost, která v nabídce obsahuje video pořízené ze vzduchu, zvýší zájem až o 400%, v porovnání s inzerovanou nemovitostí bez takového videa či fotografií ze vzduchu.

Výhody realitního videa ze vzduchu:
  • ukáže vzdálenost nemovitosti od okolní zástavby 
  • ukáže vzdálenost nemovitosti k hlavní komunikaci
  • ukáže jak daleko a kde se nachází např. dětské hřiště, škola, ostatní pozemky, nebo nejbližší volná příroda
  • ukáže množství zeleně v lokalitě